Filly Home

  • 60 μ²

Η Αρένα της Βερόνα απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Filly Home Βερόνα, ενώ το Σπίτι της Ιουλιέτας βρίσκεται σε κοντινή απόσταση. Για δραστήριους επισκέπτες το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Επίσης, στην κουζίνα παρέχονται ψυγείο, φούρνος και πλυντήριο πιάτων.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία περίπου 600 μέτρα από την Πλατεία των Κυρίων. Από τα αξιοθέατα που πρέπει να δείτε, ξεχωρίζει το Ρωμαϊκό Θέατρο της Βερόνας, που βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα Filly Home. Το κατάλυμα επίσης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Ζήνωνα της Βερόνας. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι St.ne S. Fermo 2, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 100 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Filly Home Βερόνα
Studio Arena 023091-Loc-04288
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Arena 023091-Loc-04288

8.4
Πολύ καλό 45 σχόλια
29 μ από το κατάλυμα
USD 156 USD 140
ανά νύχτα
Leoncino 9 City Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Leoncino 9 City Apartment

33 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Leoncino 14
Τιμή μόνο για κινητά

Leoncino 14

9.2
Άριστο 263 σχόλια
77 μ από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 19:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας023091-LOC-08150,IT023091C27P4HFZRK
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Filly Home;
      Το διαμέρισμα Filly Home βρίσκεται κοντά σε Πλατεία των Κυρίων.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Filly Home;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Filly Home περιλαμβάνουν Βασιλική του Αγίου Ζήνωνα της Βερόνας, Αρένα της Βερόνα καθώς και Ρωμαϊκό Θέατρο της Βερόνας.
    • Στο το διαμέρισμα Filly Home προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Filly Home περιλαμβάνουν L'Arte del Gelato και Temakinho Verona και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Filly Home Βερόνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο